O uplynulém víkendu se mladší žáci střetli se soupeři z nejbližšího okolí. V sobotu jsme v domácím prostředí zkřížili hokejky s Lomnicí. K vidění byl bojovný výkon obou družstev a především marné dobývání lomnické svatyně. Hosté vedli až do šestačtyřicáté minuty smolným gólem po nedorozumění na jičínské lince gólman-obrana. A když domácí nevyužili ani dlouhou přesilovou hru 5 na 3 ,přišel zákonitý trest z hole Koňáka (0:2) O tři minuty později předvedl Tonda Glanc bezzubým domácím útočníkům jak na to a vstřelil kontaktní branku. Hra se odehrávala především na polovině soupeře, ale bez kýženého efektu. Naopak v čase 58:08 si naše obrana nepohlídala Zahrádku,který pohodlně zvýšil na 1:3. Jičínské družstvo však nesložilo zbraně a "troubilo do útoku". Naděje záhy ožila. Janek Michal snížil střelou z mezikruží.(2:3) Přišel i závěrečný nápor, ale čas byl tentokrát proti nám. Remíza by utkání slušela, kdyby.......... Na KDYBY se bohužel nehraje a střelecká nemohoucnost nás tentokrát stála lepší výsledek.

HC Jičín-HC Lomnice 2:3 (0:1,0:0, 2:2)
Branky: Glanc, Michal

Náš nedělní výkon byl pravým opakem toho sobotního. Zápas s Novou Pakou postrádal patřičné nasazení.Hosté se trápili, vázla kombinace u některých hráčů se jednalo o parádní sólo představení. A pokud přidáme poslední ingredienci tohoto "guláše", kterou je 8 udělených dvouminutových trestů vyjde nám hodně hořký pokrm, který už nechci nikdy ochutnat.

BK Nová Paka-HC Jičín 2:5 (1:0,1:1,3:1)
Branky: Kosina, Vaněk

Sestava:Kovaříková, Svoboda.P Glanc, Poštolka, Vernerová, Dlouhý,Kosina, Dolejší. Svoboda.A, Michal, Urban, Kubíček,Košíček, Vaněk, Mach, Svoboda Alex