Do zápasu jsme nevstoupili šťastně.

JičínDomácí

Nové město n. Met.Hosté
Branky a nahrávky: 3x Vaněk, Košíček, Polák, 1x Šmíd a Mach .
Jerie, Vanc - Svoboda, Zaplatílek – Dlouhý, Berný – Košíček, Vaněk, Polák – Klouček, Mach, Šmíd - Pokorná.

Do zápasu jsme nevstoupili šťastně. V půlce první třetiny jsme prohrávali 0-2. Bylo super, že se kluci nesesypali a hráli dál to, co jsme od nich chtěli. Lépe jsme bruslili, tím jsme se dostávali do šancí, které jsme konečně začali proměňovat. S proměňováním šancí máme totiž celou sezonu problémy.Běhěm pár minut jsme srovnali na 2-2 a v poslední minutě první třetiny jsme se dvěma rychlými góly dostali do dvoubrankového trháku. Na začátku druhé třetiny soupeř korigoval na rozdíl jedné branky, kdy po našem faulu skóroval z TS, ale to bylo vše, k čemu jsme soupeře pustili. Po zbytek druhé třetiny a ve třetí třetině jsme byly lepší tým a po zásluze vyhráli. Oba naši golmani vychytali po jednom TS, takže pro ně také cenné zkušenosti. Důležitá výhra, která celému týmu vlila krev do žil na závěrečný finiš sezóny. Všichni naši borci zaslouží velkou pochvalu!

Trenér : Svoboda, Jerie