V sobotu jsme odehrály zápas na domácí půdě proti ESC Jonsdorf.

JičínDomácí

JonsdorfHosté
Branky a nahrávky: Mikolášková (Lenka, Saalová L.), Zárybnická (Chodúrová), Zumrová K. (Zárybnická, Chodúrová), Mikolášková, Zárybnická (Chodúrová, Zumrová N.), Zárybnická (Chodúrová), Mikolášková (Saalová L.) .
Brankář: Zörklerová; Útok: Zumrová K., Zárybnická, Chodúrová, Karbanová, Saalová L., Mikolášková, Nováková, Šmiková, Ihnátová.; Obrana: Babáková, Zumrová N., Strouhalová, Sedmíková, Pilátová, Prouzová

V sobotu jsme odehrály zápas na domácí půdě proti ESC Jonsdorf. Předešlý zápas se nám podařilo obrátit skóre a vyhrát 8:7, tuto sobotu se bohužel stalo něco podobného, ale ze strany protihráček, které dokázaly poslední třetinu několikrát po sobě zaskórovat a vyhrály 7:9. Skóre otevřel Jonsdorf v první minutě a ve třetí minutě následoval hned druhý gól. Tím, ale úspěšné střely první třetiny pro Jonsdorf skončily a následovala série úspěšných střel od domácích! Odpověď na tak špatný začátek zápasu byl gól 8. minuty, vstřelený Mikeš Pavlína Mikolášková s asistencí Lenka Karbanová a Lucie Saalová. Srovnat skóre se podařilo ke konci 14. minuty díky Markéta Zárybnická za asistence Marie Chodúrová. Třetí gól vstřelila v 17. minutě Kačka Zumrová za asistence Markéta Zárybnická a Marie Chodúrová, čtvrtý a patý padl ve 20. minutě díky Mikeš Pavlína Mikolášková a Markéta Zárybnická. Druhá třetina přinesla góly dva. Ve 34. minutě si připsala hattrick Markéta Zárybnická opět za asistence pravého křídla Marie Chodúrová. Ve 40. minutě přištál třetí gól do naší branky a Jonsdorf tak snížil skóre na 6:3. I když průběh zápasu vypadal velmi slibně, měly jsme stále na mysli předešlý zápas v Německu, kde se nám podařilo podobné skóre obrátit ve výhru. Bohužel, třetí třetina se opravdu obrátila proti nám. Holky z Jonsdorfu skórovaly ve 48., 50., 54., 57., 59. a 60. minutě. Mikeš Pavlína Mikolášková vstřelila další hattrick zápasu v 55. minutě, tím se nám ale zápas nepodařil zachránit. Za Jonsdorf skórovaly a asistovaly si dvě hráčky, 7 gólů si připsala hráčka s číslem 16 - Breite Celine za asistence hráčky s číslem 17 - Johanova Sabina, která skórovala dvakrát za zápas. Konečné skóre 7:9, kterého opravdu litujeme. Bohužel, to se prostě stává. Snad jste si Vy, kteří jste se byli podívat zápas užili i tak. :-) Příští týden v neděli jedeme do Lovosic a bereme si týmový BUS, pokud se k nám někdo z Vás bude chtít přidat a fandit na lovosické půdě, tak nás to velmi potěší, můžete se hlásit!! :) Do konce sezóny zbývají 4 zápasy!! Další domácí zápas bude 24. února proti HC Kobra Praha, opět od 17:00.