HC Jičín mladší žáci sehráli v sobotu 6.1.2018 na domácím ledě mistrovské utkání s Novým Bydžovem.

JičínDomácí
1:5
(0:1, 0:4, 1:0)

Stadion Nový BydžovHosté
Branky a nahrávky: Hanyš .
Kovaříková, Svoboda P.- Dolejší M., Glanc, Dušík, Dolejší T., Kosina, Škoda, Vích, Urban, Dlesk, Michal, Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka

HC Jičín mladší žáci sehráli v sobotu 6.1.2018 na domácím ledě mistrovské utkání s Novým Bydžovem. V první třetině měl domácí Jičín mnohem více ze hry a stačilo proměnit pár šancí. Bohužel se tak nestalo a před koncem třetiny při špatném střídání obrany Bydžovchybu využil a skoroval střelou z dálky (0:1). Druhá třetina se domácím vůbec nepovedla a Bydžov se osmělil. Postupně se hosté trefili čtyřikrát a zajistili si pohodlné vedení 0:5. Do třetí třetiny nastoupil Jičín s pozměněnou sestavou a bylo to znát. Bohužel golově se prosadil zásluhou Hanyše pouze jednou (1:5).