JičínHosté
Branky: Koudelka, Svoboda Adam, Kubíček, Urban.
Sestava: Kovaříková, Svoboda - Glanc, Šmíd, Vernerová, Svoboda Adam, Michal, Urban, Kubíček, Košíček, Koudelka, Vaněk, Poštolka

Mladší žáci o víkendu stoprocentní

Po sobotním vítězství v Nové Pace zajíždělo družstvo mladších žáků hned následující den "na horký led" do Nového Bydžova . Dalo se očekávat vyrovnaný souboj sousedů v tabulce a průběh utkání tomu přesně odpovídal .

Na první branku si museli fantastičtí diváci počkat až do šestadvacáté minuty , kdy se před brankou prosadil jičínský Koudelka. Do konce druhé třetiny však domácí dokázali srovnat Hladíkem a tak se do šaten odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. Závěrečná dvacetiminutovka slibovala napínavou podívanou . Vyrovnaný stav drželi především pozorní gólmani na obou stranách. Vedení našim barvám vrátil v 49 minutě rychlou střelou z předbrankového prostoru Adam Svoboda po nahrávce Urbana a hosté byli "na koni" S výborně chytající Mařenkou za zády se hnali za rozhodujícím úderem. Ten přišel v 57 minutě ,kdy domácí nedovoleně zastavují Kubíčka aktivně bruslícího v rohu kluziště.

Potrestaný Fuchman se ještě na trestné lavici ani pořádně neposadil a jeho podrážení trestá po obkroužení bydžovské svatyně mezi nohy bezmocného brankáře Kubíček. Domácí očividně ztrácejí půdu pod nohama a o zvrat se pokouší hrou bez brankáře. Jejich snahu však zastavuje další faul. Konečný účet utkání tak může v klidu vystavit Lukáš Urban který zasunuje do poloodkryté branky. Jičín tak získává v pěkném a více než vyrovnaném duelu 2 bodíky a zakončuje veleúspěšný víkend. Pochvala patří všem, ale zvláštní uznání si tentokrát zaslouží obrana která ve třech na ledě málem vypustila duši. Díky za hru, jste jedničky.

Trenér: Kubíček Aleš
Asistent :Svoboda Pavel