JičínDomácí

Dvůr KrálovéHosté
Branky: Kovařík(Suchánek), Škoda(Němeček), Škoda(Vích), Dušík(Vrba), Němeček, Němeček, Škoda(Němeček), Němeček, Němeček(Škoda), Kosina(Dolejší M.), Němeček(Dolejší M.) Kovařík(Suchánek, Vrba)
Sestava: Lustig - Vrba, Dušík - Dolejší T., Dolejší M. - Suchánek, Pekárek, Kovařík - Vích, Němeček, Škoda - Dlesk, Michal, Kosina

Starší žáci doma rostříleli Dvůr Králové

Nezvykle v pondělí jsme po volném víkendu dohrávali odložený zápas v pondělí, kdy jsme v našem domácím hokejovém stánku přivítali poslední Dvůr Králové. Brankář hostů z města zoologické zahrady se v tomto zápase musel cítit jako antilopa prchající pod palbou několika lovců Pampalínů.

Na začátku zápasu soupeř celkem dobře napadal a prvních pět minut byla hra vyrovnaná a to spíše naší vinou, neboť ze začátku vázla kombinace, ale postupem času jsme začali hosty přehrávat. Skóre otevřel v šestá minutě Kovařík a od té doby jsme vedli až do konce zápasu. První třetinu jsme vyhráli jednoznačně 4:1, kdy jsme mohli střelit několik dalších branek. Druhou třetinu jsme vyhráli ještě jednoznačněji 6:0, kdy Kuba Škoda završil svůj první hatrrik a Němeček stihl za jednu třetinu druhý. Třetí třetina, ač gólově tolik nevýrazná (2:1), ale s dalšími mnoha šancemi. Kluci navázali na předešlé výkony ze zápasu s Trutnovem a Vrchlabím. Na některých hráčích byla znát únava po nemoci, nebo před nemocí, ale všichni se snažili a makali. Vyzvednou musíme druhou lajnu, kdy tentokrát řádilo dvou hattrikové duo Škoda, Němeček, kdy druhý jmenovaný málem stihl hattriky dva :-). O víkendu nás čeká dvojzápas venku s Novou Pakou a Bydžovem. Když potvrdíme naší výkonnost můžeme se posunou na třetí místo v tabulce.