JičínDomácí

LovosiceHosté

Včera jsme odehrály náš poslední a zároveň nejnapínavější zápas na domácí půdě v roce 2018 s HC Lovosice, který nám přinesl 3 body s výsledkem 8:5 (1:2; 3:4; 8:5).

Po první třetině, ve které se nám i přes střelený gól hráčkou Markéta Zárybnická příliš nedařilo, jsme odcházely z ledu za stavu 1:2. Snad nám pomohla dostatečná motivace od trenérů v šatně, díky které jsme i navzdory dalším dvěma obdrženým brankám zabojovaly a podařilo se nám stav 1:4 dotáhnout na 3:4 zásluhou Markéty Zárybnické a Tereza Saalová. Třetí třetina byla tedy rozhodující a pro nás s jasným cílem vyhrát. Ačkoli 3. střela Markéty vyrovnala stav utkání, hráčky z Lovosic dlouho nezahálely a utvrdily si průběžné vedení další brankou. Nastala však 55. minuta a z ledního hokeje se stala střelnice. Díky hráčkám Lucie Saalové, Markéty Zárybnické a Terezy Saalové jsme otočily stav na 8:5, jenž se nám podařil udržet až do konce zápasu!!

Doufáme, že jste si takový zápas užili a děkujeme vám za vaši podporu. Příště se na vás budeme zase těšit v příštím roce, 19.1. na zápase proti Dračicím z Karlových Varů.

Manki