JonsdorfDomácí

JičínHosté

Mnohem náročnější zápas se odehrál na německé půdě v Jonsdorfu. Na zápas Manki vyrazily početně oslabené a do utkání zasáhlo pouze deset hráček. Krásně se zde projevilo rčení „jeden za všechny, všichni za jednoho“, kdy jičínské holky dokázaly i po náročném utkání den předem podat velmi kvalitní výkon. Skóre otevřela jediným golem 1. třetiny Tereza Saalová, která překvapivou střelou z úhlu v čase 13:10 poslala Manki do vedení. Po první třetině 0:1.

Na její gól se podařilo Jonsdorfu odpovědět až golem v čase 25:15, kdy Celine Breite překonala do té doby bezchybnou a skvěle chytající Hanku Trnkovou. Ta se rozhodla, že za svá záda již další gól nepustí a tím pádem byla řada na Markétě Zárybnické, která v čase 38:12 zvýšila na 2:1.

Třetí třetina se nesla ve znamení velkého dramatu, kdy hráčky Jonsdorfu postupně zvyšovaly svůj tlak. Manki se ovšem nedaly a včele se skvělou obranou odolávaly až do konce třetiny. Manki tak vezou tři body i z Jonsdorfu a upevnily si tak třetí příčku tabulky.