JičínDomácí

TurnovHosté
Branky: Kovařík (Pekárek), Vích (Dlesk), Němeček (Kosina), Kovařík (Němeček), Němeček (Suchánek), Vrba (Němeček), Pekárek, Kovařík (Němeček), Suchánek (Pekárek)
Sestava: Lustig - Dolejší T, Vrba - Kosina, Dušík - Kovařík, Pekárek, Suchánek - Vích, Němeček, Dlesk - Škoda, Dolejší M.

Turnovu jsme nadělili 9 branek pod stromeček

Poslední zápas tohoto roku jsme odehráli na domácím stadionu jako předzápas A mužstva, kdy jsme přivítali soupeře se kterým jsme se potkali teprve poprvé. Do zápasu jsme lépe vstoupit nemohli a již po 20 vteřinách jsme vedli 1:0 z hole Kovaříka. První třetinu nám trochu vázla kombinace a stále jsme se nemohli srovnat s aktivním tvrdým napadáním soupeře. oproti Frýdlantu však ve většině případů čistě. Až v 15 minutě se nám podařilo přidat další branku kdy se prosadil Max Vích . O přestávce jsme si něco řekli v kabině a to začali praktikovat i na ledě a soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali a hrálo se především před brankou soupeře. Začali padat branky, některé šťastné některé vypracované a skóre postupně narůstalo. Zastavilo se až na 9:0, kdy tentokrát nevyšla pověstná 10ka na Kosáka, který sice šanci měl ale brankář hostí byl proti :-).

Postupem času jsme se srovnali s tvrdou hrou a naopak naši hráči rozdávali jeden hit za druhým , kdy pouze jeden byl za hranicí pravidel a pozorný rozhodčí potrestal. Dnes jsme mohli trochu míchat sestavou něco si vyzkoušet. Některým hráčům ale chybí zodpovědnost, nebo spíš nechápou co po nich chceme. Ale dnes se všichni poctivě vraceli a vážnější šance soupeř neměl. Zápas perfektně odřídila dvojice rozhodčích Krabec, Koval.