JičínDomácí
4:3p
(0:0, 0:3, 3:0 - 1:0)

FrýdlantHosté
Branky: 48. Vajsejtl (Mikolášek), 48. Ždárský, 60. Nový, 62:46 Ždárský (Prokop) - 27. (Rubeš (Novák , Matějka), 31. Beran (Doubek), 35. Matějka (Klinger)

Vyloučení: 6 : 5
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
VT: JC: Borovec Zdeněk 2 + 10 NESP
Diváků: 136

Rozhodčí: Touš Aleš – Štrébl Petr, Doležal Milan
Sestava Jičína: Beneš Lukáš – Nový Radek, Brzák Stanislav, Richter Jaroslav, Žalud Ondřej, Mikolášek Petr, Kejmar Michal, Průšek Martin, Prokop Jan, Krejčík Matěj, Hladík Jakub, Ždárský Martin, Borovec Zdeněk, Vajsejtl Pavel

Komentář trenéra Pletky: Dnes se nám utkání moc nepovedlo. Nebyli jsme horší, ale dvě třetiny jsme nebyli schopni dát gól a po hrubých chybách jsme lehce inkasovali. Začátek třetí byl stejný jako ty dvě předešlé. Až po šťastné teči a snížení na jednu branku jsme nakonec dokázali v samotném závěru a ještě k tomu v oslabení vyrovnat. V prodloužení jsme dokázali ustát ještě oslabení a hned po něm jsme dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.