VarnsdorfDomácí

JičínHosté
Branky: Urban 3, Kubíček 2, Glanc 2, Košíček 2, Vernerová
Sestava Jičína: Kovaříková, Svoboda - Svoboda Adam, Michal, Urban, Kubíček, Košíček, Koudelka, Vaněk, Klouček, Pokorná, Glanc, Poštolka, Vernerová, Šmíd

Utrápené vítězství mladších žáků

Naše družstvo vstoupilo do zápasu velmi laxně, jestli bylo na vině podcenění či únava z dlouhé cesty, ví bůh. Každopádně jsme dvě třetiny nechali domácí žít v naději na dobrý výsledek. Dovolím si říct, že jsme předváděli nejhorší hokej v sezoně. Až po přestávkovém "kartáči" se obraz hry změnil a hrálo se především před domácím brankářem, který v závěrečné dvacetiminutovce pětkrát kapituloval. Nakonec tedy padla i ta desítka, kterou jsme si společně s týmem slíbili po druhé třetině, a to určitě oceňuji. Ale celkově by nám tento výkon v dalších bojích na body nestačil.