JičínDomácí

LovosiceHosté
Branky a nahrávky: 99 Mikolášková (11 Karbanová, 8 Prouzová), 7 Zárybnická (13 Stará), 7 Zárybnická, 7 Zárybnická (22 Zumrová), 7 Zárybnická,13 Stará (Saalová L.) .
Brána: Zörklerová Útok: Stará, Zárybnická, Chodúrová, Karbanová, Saalová L., Mikolášková, Nováková, Šmiková, Saalová T. Obrana: Babáková, Zumrová, Sedmíková, Prouzová, Pilátová, Rybková, Strouhalová

První adventní víkend jsme mohly oslavit výhrou a 3 body, kterými jsme si prozatím upevnily 3. místo v tabulce. Mikeš Pavlína Mikolášková otevřela skóre ve 3. minutě, 1. třetiny s asistencí od Lenka Karbanová a Judita Prouzová. Další gól padl ke konci třetiny díky Markéta Zárybnická, které asistovala Denisa Stará. První třetinu jsme ubránily bez jediného gólu soupeřek. Ve 23. minutě padl první gól do naší brány. Vedení jsme však zvýšily 2 góly na 4:1, kdy Markéta Zárybnická skórovala hned dvakrát po sobě ve 31. minutě s jednou asistencí od Nikola Zumrová. V poslední třetině třetině skórovala Markéta Zárybnická ve 43. minutě a posledním šestým gólem dovršila vítězství Denisa Stará svým prvním gólem v lize, které asistovala Lucie Saalová. Soupeřky dokázaly snížit skóre ve 48. a 52. minutě, avšak na vítězství to nestačilo. Zápas skončil 6:3 pro domácí tým!