JičínDomácí

Karlovy VaryHosté
Brána: Zörklerová Útok: Zumrová K., Zárybnická, Šoltysová, Chodúrová, Saalová L., Mikolášková, Valentová, Šmiková, Saalová T. Obrana: Babáková, Zumrová, Prouzová, Strouhalová

Jak je stále opakováno, KV jsou jediný neporažený tým ve 2. lize žen, a tak tomu bylo i při včerejším střetu. Neproměnily jsme za zápas jediný gól a bohužel jsme druhou třetinu i lehce polevily. Protihráčky tak skórovaly ve třetinách O:2, 0:6, 0:3. Vyloučení proběhlo ve 3. třetině, kdy jsme se do oslabení dostaly ve 41. minutě, ale hned ve 43. minutě se stav vyrovnal vyloučením jedné z protihráček. Zápas skončil 0:11 a Karlovarské Dračice dosáhly 35ti bodů v tabulce.