TJ HC HronovDomácí
3:4sn
(0:0, 1:3, 2:0, 0:0, 0:1)

HC JičínHosté
Branky a nahrávky: Sedmík 2, Dvořák, rozhodující nájezd Kolman . Rozhodčí: . Vyloučení: 4:6 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 150 .
Beneš, Tříska – Žalud, Nový - Najman, Štěpán - Dvořák, Průšek,Kollman – Sedmík, Borovec, Němec.

Ve středu Jičín zajížděl k předposlednímu utkání základní části KLM na led Hronova, a i když cestoval pouze s deseti hráči, dokázal zvítězit na samostatné nájezdy. Domácí byli od počátku aktivnější, Jičín hrozil z rychlých protiútoků. V první třetině dominovali oba brankáři, kteří nepustili žádný kotouč za svá záda. Ve druhé části pokračoval nápor domácích, ale branky začaly padat do jejich sítě. Nejprve střelu Němce tečoval na správné místo Sedmík. Po neproměněné šanci domácích se v závaru před jejich brankou nejlépe orientoval Dvořák a zvýšil na 2 : 0 pro Jičín. O minutu později poslal domácí málem do kolen Sedmík, který překvapil domácího gólmana. Domácí dostal do hry v polovině utkání Petr, který snížil. V úvodu třetí části hrál Jičín chvíli jen v devíti hráčích (vyloučen na 10 min. Sedmík) a domácí toho využili k vstřelení další branky. Velkou šanci pak měl Jičín, když jeli dva hráči na brankáře domácích, trefili jen tyč a za to byli potrestáni vyrovnávací brankou Daňa. V závěru ještě Beneš zlikvidoval trestné střílení domácích a na druhé straně domácí gólman vychytal další nájezd dvou hráčů na svou branku. V prodloužení měl Jičín výhodu přesilové hry, ale gólu se diváci nedočkali. V samostatných nájezdech, první série nerozhodla, teprve v pokračování nájezd proměnil Kollman a domácí Exner ztroskotal. Jičín se v neděli 4.2. se na svém ledě rozloučí se základní částí KLM utkáním s druhým celkem tabulky SK Třebechovice.Utkání začíná v 17:00 hod.. Jičínu budou při této příležitosti předány poháry za vítězství v základní části KLM z rukou zástupců kraje a krajského svazu ledního hokeje. Proto zveme všechny fanoušky a příznivce hokeje aby si přišli s hokejisty užít tyto krásné chvíle.

Komentář trenéra Pletky: Dnes je remíza vcelku zasloužená. Sice jsme vedli 3 : 0, ale k průběhu zápasu je spravedlivá remíza. Nájezdy jsme zvládli lépe, a proto bereme bod navíc. Mužstvo musím pochválit, protože v deseti lidech jsme odehráli dobré utkání.