Ve středu přivítal Jičín na svém ledě celek Hronova, a po výkonu plném chyb utrpěl vysokou prážku.

HC JičínDomácí
2:8
(2:4, 0:1, 0:3)

TJ HC HronovHosté
Branky a nahrávky: Žďárský (Kejmar), 9. Vajsejtl (Žalud) . Rozhodčí: Padevět–Bednář,Runštuk . Vyloučení: 3 : 5 navíc Brzák (JC) 10 min. OT, proti Hronovu nařízeno TS Kollman neproměnil. . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 161 .
Pivrnec, Vinklář – Žalud, Najman - Buchar, Štěpán –Mikolášek - Weiss, Vajsejtl, Kollman – Kejmar, Sedmík, Dvořák – Brzák, Průšek, Žďárský.

Ve středu přivítal Jičín na svém ledě celek Hronova, a po výkonu plném chyb utrpěl vysokou prážku. Částečnou omluvou je, že v týmu chybělo šest hráčů základní sestavy. Utkání začal Jičín opět nesoustředěný a během šesti minut prohrával 0 : 2 po hrubých chybách v obraně. Jak rychle prohrával, dokázal stejně rychle skóre srovnat. Nejprve snížil Žďárský a za minutu a půl Vajsejtl projel celým hřištěm a vyrovnal. To však byla, ale jen „labutí píseň“ za strany domácích, protože vzápětí po další chybě šli hosté opět do vedení, které na konci třetina ještě zvýšili. V těchto fázích domácí ještě občas zahrozili, ale bez účinku. V druhé části se obraz hry nezměnil, Jičínu vázla kombinace, hosté hru kontrolovali, a v polovině utkání zvýšili na 2 : 5. V poslední třetině už hosté jen dokonali dílo zkázy a přidali další branky do domácí sítě. V 48. minutě mohl zmírnit rozdíl ve skóre Kollman, který byl faulován a jel samostatný nájezd, hostujícího brankáře, ale nepřekonal. Hosté pak už jen navýšili své vítězství a dovedli utkání v poklidu do konce. Jičín tak nezačal Nový rok příliš dobře a musí na toto utkání zapomenout, doléčit zraněné a nemocné protože v neděli 7.1. cestuje na led Třebechovic kde se hraje od 17:00 hod. Odjezd autobusu s hokejisty je ve 14:30 hod od ZS.

Komentář trenéra Pletky:Chtěl bych se divákům za dnešní výkon omluvit. Můžeš prohrát, ale ne takhle. My jsme dnes hráli opravdu špatně. Ještě jednou se chci divákům omluvit.