Ve středu Jičín sehrál utkání Poháru Českého ráje v Nové Pace.

BK Nová PakaDomácí
3:4sn
(1:0, 1:2, 1:1)

HC JičínHosté

Ve středu Jičín sehrál utkání Poháru Českého ráje v Nové Pace. Utkání sehrál pouze s jedenácti hráči v poli a po slabší úvodní třetině vzal osud utkání do svých rukou Prokop a třemi góly dokázal utkání dotáhnout do samostatných nájezdů a v těch stejný hráč proměnil i rozhodující nájezd. V neděli 11.11. pokračuje KLM a Jičín na svém ledě přivítá celek Slavoje Liberec. Utkání začíná v 17:00 hod..

Komentář trenéra Pletky: Dnešní utkání rozhodla první třetina, kde jsme inkasovali pouze jednou. My jsme utkání odehráli v jedenácti lidech a z toho byli tři junioři. Ve dvou zbývajících třetinách už jsme hru vyrovnali a vytvořili si šance. V nájezdech jsme byli šťastnější my. Chtěl bych těch dvanáct hráčů, co dnes bylo na zápase za výkon pochválit