Ve středu Jičín sehrál utkání Poháru Českého ráje v Nové Pace.

BK Nová PakaDomácí
3:4sn

HC JičínHosté

Ve středu Jičín sehrál utkání Poháru Českého ráje v Nové Pace. Utkání sehrál pouze s jedenácti hráči v poli a po slabší úvodní třetině vzal osud utkání do svých rukou Prokop a třemi góly dokázal utkání dotáhnout do samostatných nájezdů a v těch stejný hráč proměnil i rozhodující nájezd. V neděli 11.11. pokračuje KLM a Jičín na svém ledě přivítá celek Slavoje Liberec. Utkání začíná v 17:00 hod..