Nábor

Staň se malým bruslařem!

Hokej a drahý sport? Kdeže! Výstroj ti zapůjčíme s radostí zdarma.

Na co se můžeš těšit?

klikni, nebo najeď na obrázek

Profesionální trenéři

Skvělý kolektiv zkušených trenérů, kteří se postarají o to, že i když párkrát spadne na led, vždy s radostí vstaneš a budeš se těšit na další trénink!

Zábava

Naučíme tě bruslit, ale také milovat sport a pohyb obecně!

Sport který milují děti i rodiče

Pohyb na ledě? To je závislost, která určitě pohltí i tebe s mamkou a taťkou. Stačí tomu dát jen šanci.

Hover Box Element

Skvělé zázemí

Skvělé zázemí nám umožní, aby jsi se na žádném tréninku nenudil a vždy si užíval pestrosti! A pokud vydržíš, můžeš se těšit na spoustu dalších aktivit kolem, které pro tebe budou pořádat trenéři. Budeš si užívat každý okamžik u nás.

Hokej je u nás sport pro každého!

Pokud máš chuť stát se hokejistou, anebo nejdříve vůbec zkusit, zda tě hokej bude bavit, nemusíš se ničeho bát! U nás se o tebe postarají zkušení licencovaní trenéři, kteří si tréninky užívají stejně, jako si je budeš užívat ty. Nejdřív musíš počítat, že párkrát spadneš, než se naučíš první správné odrazy, ale určitě tě u toho bude provázet spousta zábavy. Nebude to dlouho trvat a už se na ledě udržíš sám, nebo sama,  a s hokejkou dáš svůj první gól.

Zní to fajn, viď?

Jak tedy začít?

Prostě přijď! 🙂
Z domu si vezmi na první trénink:

brusle, nejlépe s tkaničkou
helmu, stačí cyklistická
rukavice
chrániče na lokty a kolena
pití
dobrou náladu

Kontakty a aktuální informace

Na první trénink se nikde nemusíš hlásit, nebo registrovat. Přijď každou středu v 16:00, anebo každou sobotu v 8:00 na zimní stadion, kde se tě s mamkou, nebo taťkou rádi ujmeme.

Pokud se potřebuješ na cokoliv zeptat, neváhej kontaktovat našeho trenéra Honzu Plíška na telefonu 734 628 976, anebo na emailu: plisek.hcjicin@gmail.com

Týden hokeje

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek.

Pojď hrát hokej!

datum konání: 22. Září 2021

Celorepubliková náborová akce pořádaná naším klubem ve spolupráci s ČSLH. Čeká na Vás bohatý a pestrý program, díky kterému se seznámíte s chodem klubu, jeho zázemím, ale především si vyzkoušíte, jaké to je být malým hokejistou! Zábava, hry a nevšední zážitek.

Před tím, než přijdeš, nezapomeň se zaregistrovat zde: Pak ti budeme moci dát tvůj vlastní reprezentační dres a mamce s taťkou dát poukázku na výstroj v hodnotě 1 500,-.

Sebou si vezmi stejné věci, jako by jsi chtěl přijít na školičku bruslení. 🙂

Hokejový klub Jičín se zapojuje do projektu Českého hokeje #Pojdhrathokej. Tento projekt podporuje nábor dětí do hokejových klubů. Více informací naleznete na webových stránkách https://pojdhrathokej.cz/